Profesionali vestuvių fotografija Lietuvoje ir užsienyje +37063364064

REZERVUOJAME 2018 – 2019 METŲ DATAS! susisiekite


 

Juozas ir Milda, dar žinomi kaip “Joe Black Photography”, yra profesionalūs fotografai. Ilgą laiką dirbę Jungtinėje Karalystėje, turintys daugiau kaip dešimties metų patirtį, specializuojasi vestuvių, mados, reklamos, portreto ir buduaro fotografijos srityse. Ketverius metus dirbę su Norwich (UK) miesto mados savaite. Per šiuos metus “Joe Black Photography” įgyjo turtingą, intymią, kinematografinę fotografijos manierą, o jų darbai buvo publikuoti mados ir gyvenimo būdo žurnaluose.

“Joe Black Photography” turi unikalų ir savitą fotografijos stilių, kuriam idėjų semiasi iš nesenstantčių, juodai baltų fotografijų bei kino. Jų darbuose jaučiama didžiųjų fotografų įtaka, tokių, kaip Helmut Newton, Richard Avedon, Ellen Von Unwerth, Mario Testino, Peter Lindbergh. Fotografijoje Juozas ir Milda kuria netradicinį, stiprų charakterį, panaudodami dokumentinės, reportažinės fotografijos žanrus, tai ypač atsispindi vestuvių, portretų ir mados projektuose.

 
13227279_1189281371090175_2024275546946836500_o

Publikacijos

· “In Retrospect Magazine“ – 3rd issue – http://inretrospectmagazine.com
· “Professional Photographer” -magazine, the special issue October ’14 – www.professionalphotographer.co.uk
· “Turning Pro” -magazine, September ’14 – www.turningpromag.co.uk
· “The Royal Resident” -Life style magazine Autumn & Winter 2014 – www.royalresident.co.uk
· Maids Head Hotel – Promo Photoshoot – www.maidsheadhotel.co.uk
· “Professional Photographer” -magazine, April ’14. – www.professionalphotographer.co.uk
· “Professional Photographer” -magazine, the special issue October ’14 – www.professionalphotographer.co.uk
· “Turning Pro” -magazine, September ’14 – www.turningpromag.co.uk
· “The Royal Resident” -Life style magazine Autumn & Winter 2014 – www.royalresident.co.uk
· Maids Head Hotel – Promo Photoshoot – www.maidsheadhotel.co.uk
· “Professional Photographer” -magazine, April ’14. – www.professionalphotographer.co.uk
· “The Royal Resident” -Life style magazine April ‘14, Cover – www.royalresident.co.uk 

· “Norwich Resident” -Life style magazine April ‘14, – www.norwichresident.co.uk
· “Norwich Resident” -Life style magazine October ‘13, Cover – www.norwichresident.co.uk
· “Norwich Resident” -Life style magazine September ‘13, – www.norwichresident.co.uk
· Special Edition NFW14 “Fashion” Mini Magazine ’14, Cover
· Official NFW14 (Norwich Fashion Week) Photographer. – www.norwichfashion.co.uk
· “Norfolk Brides” -Bridal magazine, March ’14. – http://norfolkbrides.co.uk
· “Nexdoormodel” -Fashion Magazine, Italy – www.nextdoormodel.com/ninaa-dalziel
· “Slickgent” -Men’s wear – www.slickgent.co.uk
· “Raspberrywedding” -Wedding Blog – www.raspberrywedding.com
· “Kriksto Rubai” -Kids wear – www.kriksto-rubai.lt
· “Fabulousmissk” -Vintage Clothes Designer / Stylist – www.fabulousmissk.co.uk
· “Missy Vintage” -Make-up artist / Blogger – www.missyvintageblog.com 

@